1/3

O PROJEKCIE ODPOWIEDZIALNY PRZEMYSŁ

Portal internetowy jest elementem projektu pn. „Odpowiedzialny Przemysł – kompleksowy zestaw narzędzi budujących wiedzę o wymaganiach i obowiązkach związanych z CSR”, będącego kontynuacją Grantu Rektora AGH 2018. Ma na celu poruszenie świadomości ludzi w zakresie górnictwa i hutnictwa oraz przekazanie im rzetelnych informacji na temat odpowiedzialnego społecznie podejścia tych branż. Jest to więc miejsce do pozyskania kompleksowej wiedzy na temat odpowiedzialnego korzystania z zasobów naturalnych, a także informacji

o społecznej odpowiedzialności zarówno przedsiębiorstw, jak i każdego z nas.

Oprócz ich realnego wpływu na środowisko oraz wielkiego znaczenia dla światowej gospodarki, przedstawione są także działania wszystkich ludzi, które mają skutek w odpowiedzialnym korzystaniu z tych produktów. Jest to kompendium wiedzy na temat właściwego korzystania z zasobów naturalnych i zmniejszania ich negatywnego oddziaływania na środowisko.

Celem rozwoju strony internetowej „Odpowiedzialny Przemysł” jest nie tylko przedstawienie podstawowej wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu, ale także pokazanie znaczenia branż przemysłu ciężkiego w rozwoju nowoczesnych technologii, a także ocieplenie ich wizerunku. Naszym celem jest dotarcie z tymi informacjami

do ludzi młodych, przede wszystkim do studentów. Z  tego też powodu też jako najlepszy dla nich nośnik wybraliśmy stronę internetową, która jako nowoczesne medium pozwoli na przekazanie tej wiedzy jak największej liczbie osób.

Odpowiedzialne Górnictwo

W tym dziale przedstawione zostaną informacje na temat nie tylko węgla, lecz także innych paliw kopalnych, takich jak ropa naftowa czy gaz ziemny.

Konferencja

już za nami

IV Konferencja Odpowiedzialnego Biznesu odbyła się 7 listopada na Akademii Górniczo-Hutniczej. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją!

Odpowiedzialne Hutnictwo

W tym dziale przedstawione zostaną informacje na temat produktów nierozerwalnie związanych z globalnym rozwojem, takich 

jak stal czy miedź.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  • email-3-xxl_18237
  • Facebook - Biały Krąg

www..com/OdpowiedzialnyPrzemysl/

Partnerzy
Partner Strategiczny
Patronat honorowy
Organizator
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now