top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAutor

CSR-owa ankieta skierowana do ponad 15 tysięcy firm

Ponad 15 tysięcy firm zostało zaproszonych do udziału w ankiecie na temat zaangażowania w działania społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Sondaż został przeprowadzony z inicjatywy KGHM i jest on wstępem do dyskusji na temat dobrych praktyk CSR realizowanych przez polskie firmy. Wyniki ankiety zostaną przedstawione podczas I Dolnośląskiej Konferencji o Odpowiedzialnym Łańcuchu Dostaw „Mieć Wpływ”, która odbędzie się już 28 listopada w Legnicy.


Mamy ogromne doświadczenie w zakresie tworzenia i realizacji ambitnych programów pro-społecznych i pro-środowiskowych. Jesteśmy partnerem dla samorządów oraz organizacji pozarządowych w działaniach na rzecz regionu i jego mieszkańców. Liczymy też na to, że konferencja będzie okazją, aby w gronie naszych interesariuszy biznesowych podzielić się doświadczeniami z zakresu CSR i zyskać nowe inspiracje – powiedział Marcin Chludziński, prezes Zarządu KGHM Polska Miedź S.A.


KGHM nie bez powodu jest współorganizatorem tego projektu. W tym miesiącu spółka otrzymała brązową nagrodę w międzynarodowym konkursie Stevie Awards w kategorii „CSR Program of the Year – in Europe” za całokształt działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.


Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPvCpTR6MwUia2dBrpEBTt8wzeYYE6_NcZlphg1xvCjQDMRA/viewform


Więcej informacji na temat inicjatywy KGHM oraz Konferencji mogą Państwo przeczytać tutaj: http://magazyn.elubin.pl/kghm-csr-owa-ankieta-skierowana-do-ponad-15-tysiecy-firm/?fbclid=IwAR2ncdUba_Rq9UTjTGzKDIu4DrpnefRtm2zOwIkjerDEt0_Qq6Fxjj0fRKo

12 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page