• Odpowiedzialny Przemysł

Kampania 17 celów - Forum Inspiracji

W tym roku Forum Inspiracji (14.05.2020 r.) po raz pierwszy odbyło się online. Dzięki nowej formule, prelegentami były osoby z całego świata, w sumie ponad 30 ekspertów podzieliło się swoją wiedzą i zainspirowało do nowych rozwiązań. W tym roku Kampania 17 Celów jest pod nazwą MOBILIZACJA: LUDZIE, TECHNOLOGIE, NOWE PARTNERSTWA. Dlatego też nową sekcją na Forum Inspiracji były praktyczne SDG-sowe narzędzia dla biznesu. Poznaliśmy między innymi jak dzięki technologii można wspierać realizację Agendy 2030 oraz jak i monitorować wpływ działań firmy na rzecz Agendy 2030. Rozmawialiśmy również o bieżących wyzwaniach przed jakimi postawił nas koronawirus. Zaprezentowane zostały Inicjatywy i najciekawsze przykłady działań firm na rzecz Agendy 2030.


Forum Inspiracji to konferencja główna Kampanii 17 Celów, zachęcającej biznes w Polsce do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju i wykorzystania szans biznesowych płynących z Agendy 2030. Inicjatywa ta prowadzona jest w szerokim partnerstwie firm i instytucji.


W Forum wzięło udział w sumie ponad 250 osób (214 uczestników, 32 prelegentów i 4 prowadzących), a wśród nich znalazła się też Opiekun Studenckiego Koła Naukowego Zarządzanie Pani mgr inż. Katarzyna Styk.


Partnerzy
Partner Strategiczny
Patronat honorowy
Organizator
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now