top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAutor

Kampania 17 celów - Forum Inspiracji

W tym roku Forum Inspiracji (14.05.2020 r.) po raz pierwszy odbyło się online. Dzięki nowej formule, prelegentami były osoby z całego świata, w sumie ponad 30 ekspertów podzieliło się swoją wiedzą i zainspirowało do nowych rozwiązań. W tym roku Kampania 17 Celów jest pod nazwą MOBILIZACJA: LUDZIE, TECHNOLOGIE, NOWE PARTNERSTWA. Dlatego też nową sekcją na Forum Inspiracji były praktyczne SDG-sowe narzędzia dla biznesu. Poznaliśmy między innymi jak dzięki technologii można wspierać realizację Agendy 2030 oraz jak i monitorować wpływ działań firmy na rzecz Agendy 2030. Rozmawialiśmy również o bieżących wyzwaniach przed jakimi postawił nas koronawirus. Zaprezentowane zostały Inicjatywy i najciekawsze przykłady działań firm na rzecz Agendy 2030.


Forum Inspiracji to konferencja główna Kampanii 17 Celów, zachęcającej biznes w Polsce do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju i wykorzystania szans biznesowych płynących z Agendy 2030. Inicjatywa ta prowadzona jest w szerokim partnerstwie firm i instytucji.


W Forum wzięło udział w sumie ponad 250 osób (214 uczestników, 32 prelegentów i 4 prowadzących), a wśród nich znalazła się też Opiekun Studenckiego Koła Naukowego Zarządzanie Pani mgr inż. Katarzyna Styk.


5 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page