top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAutor

KGHM potrójnym laureatem Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności

KGHM Polska Miedź zdobył nagrody aż w trzech kategoriach w tegorocznej edycji ogólnopolskiego Programu Liderzy CSR. Wybór laureatów opierał się na takich kryteriach jak: stopień zaangażowania firm w działalność charytatywną, sponsorską, pozytywne działania na rzecz społeczności lokalnych itp.

KGHM od wielu lat może poszczycić się realizacją projektów wspierających pracowników, czy też mieszkańców Zagłębia Miedziowego. Co warto zaznaczyć w tym roku firma wydała jubileuszową publikację dotyczącą realizacji polityki odpowiedzialnego biznesu, w której można przeczytać m.in. o włączaniu się pracowników spółki w różnego rodzaju akcje społeczne oraz pomocowe na terenie Dolnego Śląsku oraz całej Polski.

Organizatorzy plebiscytu wskazują na to, że uzyskanie tego typu tytułów pozwala spółce KGHM być postrzeganym w oczach kontrahentów jako solidna, wrażliwa na potrzeby otoczenia firma.


Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do zapoznania się z artykułem:

https://media.kghm.com/pl/informacje-prasowe/kghm-potrojnym-laureatem-programu-liderzy-spolecznej-odpowiedzialnosci?fbclid=IwAR2ZQfQPpmNVUNRubz2QH8BjO6bxAVoxUsTQuLKgsDIJGofrq3P2hGEmBBM
7 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page