top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAutor

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego partnerem merytorycznym Konferencji!

Konferencja odbędzie się dokładnie za tydzień. Dlatego dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam kolejną prelegentkę. Jest to Katarzyna Brzezińska - Karasek, kierowniczka ds. synergii nauki z biznesem w Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Pani Katarzyna jest ekspertką z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania, wdrażania i realizacji projektów współfinansowanych z UE oraz komercyjnych. Jest ponadto specjalistką w zakresie tematyki zrównoważonego rozwoju i CSR, w tym w przygotowywaniu "Strategii zrównoważonego rozwoju" dla Jednostek Samorządu Terytorialnego (JST) oraz dla firm.

Jest również koordynatorką merytoryczną projektu w ramach programu GovTech inno_LAB, który zakłada wprowadzenie innowacji do polskiej administracji oraz wspieranie JST w zamawianiu dostaw i usług opartych na nowych technologiach.

16 listopada wygłosi prelekcję “Główne wyzwania związane ze zrównoważonym rozwojem stojące przed przedsiębiorstwami w obliczu zmian klimatycznych”. Już nie możemy się doczekać!

Trzymajcie się odpowiedzialnie!
2 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page