top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAutor

Tworzenie Przyszłości Klocek Po Klocku

Kto z nas w dzieciństwie nie bawił się klockami? Nikt! Z racji zbliżającej się Konferencji Odpowiedzialnego Biznesu przedstawiamy Państwu firmę, która nie tylko pomaga nam tworzyć piękne wspomnienia, ale także piękną przyszłość. Jej inicjatywy obejmują nie tylko badania nowych, ekologicznych sposobów produkcji, ale także prowadzenie fundacji wspierających rozwój lokalnych społeczności.

The Lego Group, bo o tej duńskiej firmie mowa, jest jedną z największych firm produkujących zabawki dla dużych i małych, osiągającą niebotyczne przychody każdego roku. Co odróżnia ją od konkurencji, aż 25% przychodów przekazywane jest do Lego Foundation, która od 2019 aktywnie działa na arenie świata, sponsorując przedsięwzięcia mające na celu poprawę warunków życia i edukacji dzieci na całym świecie. Według wstępnych szacunków nawet 8 milionów dzieci miałoby w przeciągu najbliższego roku skorzystać z programów zainicjowanych przez Fundację, w trakcie których zdobędą bezcenne umiejętności i wiedzę przydatne na całe życie.

Jest to tylko jedna z inicjatyw prowadzonych przez The Lego Group. Jeśli chcą Państwo poczytać, jak jeszcze działają odpowiedzialnie, tworząc lepszy przyszłość, klocek po klocku, to zajrzyjcie w poniższy link: https://www.lego.com/en-us/aboutus/news/2020/september/sustainability?locale=en-us


8 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page