top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAutor

Zdecydowana większość menadżerów widzi wpływ CSR na biznes

Wyniki raportu „Menadżer CSR”, z którego pokazują że zdaniem 87% menadżerów, CSR i zrównoważony rozwój wpłynęły na sposób funkcjonowania biznesu w Polsce.


Żyjemy w czasach, kiedy od CEO klienci oraz pracownicy oczekują ogromnego zaangażowania w promowaniu uniwersalnych wartości takich jak etyka, walka ze zmianami klimatu, czy różnorodność. Daje to ogromne możliwości, ale jednocześnie coraz większe oczekiwania.


Patrząc na wyniki raportu, z łatwością można w nich dostrzec potęgę CSR i zrównoważonego rozwoju . Zdaniem 87% badanych CSR i zrównoważony rozwój wpłynęły na sposób funkcjonowania biznesu w Polsce , 7% badanych udzieliło odpowiedzi, że raczej nie wpłynął, a 6% badanych nie potrafiło udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Należy jednak zwrócić uwagę, że wśród respondentów nie było osoby, która stwierdziła, że CSR i zrównoważony rozwój nie wpłynął na funkcjonowanie biznesu w Polsce . W porównaniu do poprzednich badań prowadzonych w 2015 roku, wzrósł odsetek osób odpowiadających twierdząco na pytanie (wcześniej wynosił 81%).


Więcej informacji można znaleźć, przechodząc na tę stronę.2 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page