top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraAutor

Ankieta na temat CSR w Polsce

Francusko- Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) już po raz piąty zaprasza firmy i organizację do wzięcia udziału w cyklicznym badaniu CSR w praktyce – barometr CCIFP. Celem ankiety jest sprawdzenie w jakim stopniu firmy angażują się w działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, a także sprawdza jakie są ich motywy oraz kto i w jaki sposób zarządza polityką CSR w firmach. Tegoroczna ankieta poszerzona została o pytania dotyczące działań firm w obliczu pandemii.

W ankiecie mogą wziąć udział wszystkie firmy i organizacje, niezależnie od ich wielkości, posiadanego kapitału, czy siły zaangażowania w CSR. Celem badania jest poznanie obszarów, które są obecnie dla firm najważniejsze, a także zasobów przedsiębiorstw, by planować i wdrażać projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Aby przejść do ankiety należy kliknąć w link: https://survey.ccifi.net/775124?lang=pl

Wyniki ankiety zostaną zaprezentowane w grudniu.

Zachęcamy do zapoznania się z całym artykułem dotyczącym inicjatywy Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej https://ceo.com.pl/wez-udzial-w-badaniu-na-temat-csr-w-polsce-ankieta-on-line-25047?fbclid=IwAR3FPA7EooBxqmJD-E4KBaTPRh-mZVLPuDfU8pejgNK0oL-8lCViZJlWzNo


27 wyświetleń0 komentarzy
bottom of page